Autoškola
NOVÁK
 
Autoškola
KOLÍN
 
Autoškola
KUTNÁ HORA
 
Autoškola
PODĚBRADY
 
Autoškola
NYMBURK
 
Autoškola
MLADÁ BOLESLAV
 
Autoškola
ČESKÝ BROD
Úvod

Nabídka služeb

Ceník

Kontakt

Dokumenty
ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ


Autoškola: Motocykl

A

INFORMACE PRO ŽADATELE:

Výuky a výcviku pro získání řidičského oprávnění skupiny Am, A1, A2 a A se může zúčastnit každý občan, po řádném vyplnění žádosti o řidičské oprávnění a předloží vyplněný posudek o zdravotní způsobilosti (tento posudek nesmí být starší 3 měsíců a musí být potvrzen praktickým lékařem). Dále žadatel musí mít trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR (u cizinců musí být tento pobyt potvrzen platným dokladem od cizinecké policie) a nesmí být v zákazu v řízení motorových vozidel.

Závěrečné zkoušky je možné absolvovat až po dovršení následujícího věku: pro skupinu Am 15 let, pro skupinu A1 16 let, pro skupinu A2 18 let a pro skupinu A 24 let. Pokud žadatel prokáže alespoň dva roky držení skupiny A2, může získat skupinu A již od 20-ti let. U osob mladší 18 let je nutný souhlas zákonného zástupce.

Výuka probíhá v rozsahu 26 hodin teoretické přípravy, kdy se seznámíte s předpisy o provozu vozidel, údržbou a ovládáním motocyklu, zásadami bezpečné jízdy a zdravotnickou přípravou.

Praktickou průpravou strávíte v naší autoškole 18 hodin, v kterých se naučíte ovládat vlastní motocykl nejen na autocvičišti, ale i v provozu.

Víme, že každý se učí jiným tempem, proto naší školitelé budou vždy připravení Vám vyjít vstříc a věnovat Vám tolik času kolik budete potřebovat.

Autoškola Novák, Jungmannova 77, 285 04 Uhlířské Janovice, IČ: 765 59 114, Naši partneři: Hitnábytek  |  stehovani-novak.cz