Autoškola
NOVÁK
 
Autoškola
KOLÍN
 
Autoškola
KUTNÁ HORA
 
Autoškola
PODĚBRADY
 
Autoškola
NYMBURK
 
Autoškola
MLADÁ BOLESLAV
 
Autoškola
ČESKÝ BROD
Úvod

Nabídka služeb

Ceník

Kontakt

Dokumenty
ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ


Nabídka služeb

Autoškola se vyplatí!

Přemýšlíte nad tím, zdali si udělat autoškolu? Řidičský průkaz se Vám neztratí, tak směle do toho! Navíc to není nic těžkého a s vyškolenými instruktory to je jedná radost, to Vám garantujeme. Naše autoškola Novák, jejímž sídlem je Kutná Hora, si pro zájemce o řidičské průkazy připravila mnoho výhod a služeb. Nabízíme výuku řidičských oprávnění skupin A, B, B+E, C i C+E, kondiční jízdy pro všechny či individuální výuku i výuku v kurzu. V případě zájmu organizujeme vstupní a pravidelná školení pro získání osvědčení profesní způsobilosti řidiče a nabízíme rozšiřující a doplňovací výuku.

U nás není problém ani přechod žáka z jiné autoškoly k nám. Přijímáme nové žáky z jiných autoškol bez problémů, kdy stačí přinést původní žádost o řidičské oprávnění, potvrzení o zdravotní způsobilosti a potvrzení o částečném absolvování výuky a výcviku. U nás dáváme prostor každému. Neváhejte a oslovte nás, vlastnit řidičský průkaz se v dnešní době vyplatí!

Autoškola Novák, Jungmannova 77, 285 04 Uhlířské Janovice, IČ: 765 59 114, Naši partneři: Hitnábytek  |  stehovani-novak.cz